О нас

О нас

RAN6
УАМ

«DDK Furniture» — молода виробнича компанія, що швидко розвивається, яка поставляє свою продукцію в кожен куточок України та світу. Головними перевагами наших товарів є екологічність, ергономічність, лаконічний дизайн та прийнятна ціна. Ми дбаємо про безпеку кінцевої продукції, не використовуючи шкідливих речовин на виробництві, тому серед наших постійних клієнтів чимало дитячих садків.

Місія компанії – «Зробити Ваше життя максимально комфортним». Ми віримо в те, що «дім» — це не просто будівля, а насамперед комфорт, надійність і затишок, це місце, в яке хочеться повертатися. Наша мета – привнести до Вашої оселі приємну атмосферу, створивши зручну обстановку за допомогою нашої продукції.

Кожен співробітник «DDK Furniture» зацікавлений у своїй роботі і націлений на отримання якісного результату. Ми прагнемо завжди залишатися в тренді, постійно розширюючи свої можливості, навчаючи персонал, відстежуючи світові тенденції меблевого дизайну та використовуючи новітні матеріали та технології.

Наша компанія є повноцінним членом «Української Асоціації Меблярів» (УАМ). Це було затверджено на XXVІІІ з’їзді УАМ.

Каждый сотрудник «DDK Furniture» заинтересован в своей работе и нацелен на получение качественного результата. Мы стремимся всегда оставаться в тренде, постоянно расширяя свои возможности, обучая персонал, отслеживая мировые тенденции мебельного дизайна и используя новейшие материалы и технологии.

Наша компания является полноценным членом «Украинской Ассоциации Мебельщиков» (УАМ). Это было утверждено на XXVІІI-ом съезде УАМ.

Чому ми?

  • Якість. Для нас виготовлення якісної продукції завжди стоїть на першому місці. Щоб контролювати та запобігати дефектам на початкових етапах виробництва, ми розробили систему загального контролю якості.
  • Швидкість. При замовленні ми відправляємо цього ж дня.
  • Екологічність. Весь матеріал, який ми використовуємо у виробництві меблів, проходить ретельний та суворий відбір.
  • Комфорт. Ми використовуємо масив хвойних порід деревини, який, завдяки наявності ефірних олій, створює приємний клімат у приміщеннях.
  • Високий рівень обслуговування. Наші менеджери дуже привітні, відкриті до діалогу і готові надати вам всю необхідну інформацію про цікаві для Вас товари та послуги.
RAN6

Переваги товарів нашого виробництва

Технологія

Ми використовуємо скандинавські технології для створення продукту преміальної якості та української ціни!

Стиль

Скандинавський стиль ідеально підходить для організації ділового та домашнього простору, не займаючи зайвого місця!

Та ще трошки

Екологічно-чисте виробництво дозволяє використовувати наші товари навіть у дитячих садках і лікарнях.

Ми в соціальних мережах